Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový manažer

referenční číslo: 1610949889 | aktuálnost: 24.03.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, jejíž sortiment je určen především pro výrobce gastronomického vybavení, nářaďového nábytku, kancelářského nábytku, zdravotnického a farmaceutického vybavení a pro nábytkářský průmysl, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici Produktový manažer.

Náplň práce

  • Rozvoj a řízení přidělené produktové skupiny v rámci platné firemní strategie (výběr sortimentu, řízení skladových zásob, příprava podkladů pro marketing, katalogové listy)
  • Práce v oblasti E-commerce, plnění a správa E-shopu
  • Jednání s dodavateli, účast na mezinárodních veletrzích
  • Školení a podpora obchodních zástupců
  • Znalost a schopnost prezentace svěřeného sortimentu (dřezy, posuvné systémy, nábytkové a jiné kování, hobby sortiment)
  • Tvorba produktových plánů a strategií, plánování rozpočtu, obratu a marže
  • Tvorba marketingových a reklamních akcí, podpora prodeje sortimentu
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Profesní praxe na pozici produkt manažera se zaměřením na techniku min. 1-2 roky
  • Znalost anglického jazyka na dobré úrovni
  • Počítačová způsobilost MS Office na pokročilé úrovni
  • Výhodou zkušenosti v oblasti E-commerce, správa E-shopu
  • Zkušenosti z oblasti nábytkového nebo jiného kování výhodou
  • Technické a obchodní myšlení s orientací na výsledky
  • Analogické a logické myšlení
  • Samostatnost, ale i schopnost týmové práce
  • Zodpovědnost

Nabízíme

  • Fixní mzdu + motivační ohodnocení dle dosažených výsledků po zaučení
  • Roční bonus při překročení plánovaných KPI
  • Spolupráce na hlavní pracovní poměr – 40 hodin týdně
  • Možnost částečného home office
  • Pružná pracovní doba dle dohody
  • Nástup dle domluvy
  • Zajištění stravování
  • Firemní akce
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání po zaučení
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Zázemí úspěšné malé rodinné firmy
  • Lokalita: Praha 9 - Hovorčovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Hovorčovice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce, product manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty