Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce/Skladník až 38.000 Kč/měs.

referenční číslo: 42202 | aktuálnost: 22.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš stabilní zaměstnání v dobře prosperující společnosti a vyhovuje ti komunikace se zákazníky spojená s fyzickou prací? Bydlíš poblíž Prahy 10? Pokud ano, tak hledáme právě Tebe! Pro našeho klienta prodávajícího chladicí zařízení hledáme šikovné zaměstnance na pozici Prodejce/Skladník.
přímý prodej chladicí zařízení technická podpora prodeje a poradenství výdej zboží ze skladu  administrativa (MS Office, Helios)

Požadujeme

SŠ vzdělání zkušenosti s prodejem a komunikací se zákazníky zkušenostiv v oboru chlazení výhodou samostatnost

Nabízíme

spolupráce na HPP na dobu neurčitou mzda: 35.000 - 38.000 Kč/měs. nástup možný ihned jednosměnný provoz: PO – PÁ: 7:00 – 16:00 lokalita Praha 10
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika