Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce automobilů - teplice

referenční číslo: 5909930bbabecf42671501a8 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Orientuješ se ve světě automobilů? Jsi profesionál, který je schopný na základě požadavků klienta pro něj vybrat ten nejvhodnější vůz, do kterého se ihned zamiluje? Staň se členem našeho dynamického prodejního týmu!

Náplň práce

* Komunikaci s klienty  na pobočce
* Výběr a prezentace vozu na základě požadavků zákazníka
* Absolvování testovacích jízd
* Spolupráce s obchodním týmem

Požadujeme

* Příjemné vystupování, smysl pro obchod a tah na branku
* Stále dobrou náladu
* Řidičský průkaz skupiny B
* Ochotu pracovat ve venkovních prostorách
* Zájem o automobilový průmysl

Pokud si nejsi jist, že máš dostatečné znalosti aut, nevadí, naše tréninkové oddělení tě leccos naučí. Nepotřebujeme mechanika, ale zapáleného „autíčkáře-obchodníka“, který se nevzdává a rád za sebou vidí výsledky.

Nabízíme

* 30 – 50 tis. Kč, ale strop nemáme, je to jen na tobě
* Smlouvu na dobu neurčitou
* 15 dní v měsíci volno (práci na krátký/dlouhý týden)
* V případě výborných výsledků rychlý kariérní růst
* Výhodou slevu při nákupu auta
* Slevy na sport, kulturu, dovolenou

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Novosedlická 1828, Teplice, 41501

Region: Ústecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce, obchodník, prodejce, prodejce vozů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení