Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní technolog textilií (od 40.000 KČ)

referenční číslo: 27787 | aktuálnost: 19.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání a praxi v chemickém či strojírenském průmyslu? Máte technické myšlení, jste komunikativní, ambiciózní a máte rád výzvy? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Chcete pracovat na pozici PROCESNÍ TECHNOLOG na Vysočině? Pak nám zašlete Váš životopis!

Společnost působící ve zpracovatelském průmyslu hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

PROCESNÍ TECHNOLOG TEXTILIÍ (OD 40.000 KČ)

Náplň práce

  • zodpovědnost za provoz zařízení a zpracování materiálu
  • hledání nových výrobních možností
  • plánování a realizace testů na novém zařízení
  • hodnocení realizovatelnosti zakázky
  • denní komunikace se zahraničím
  • reporting a archivace všech dat

Požadujeme

  • VŠ chemického/strojírenského směru
  • zkušenosti ze strojírenství podmínkou
  • AJ na komunikativní úrovni nutná
  • iniciativnost, samostatnost, komunikativnost
  • organizační schopnosti, analytické myšlení

Nabízíme

  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • 24 dní dovolené
  • závodní stravování
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • zodpovědná práce v perspektivní společnosti
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Strojírenství