Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní technik ve strojírenství / Lean specialista (až 45 tisíc)

referenční číslo: 42425 | aktuálnost: 20.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vystudovali jste technický obor a máte přehled o tom, jak fungují výrobní procesy ve firmě? Do našeho přátelského týmu hledáme posilu – někoho, kdo nám pomůže udržet na uzdě procesy a postará se o jejich kvalitu. Nehledáme supermana a nabízíme velmi dobrou mzdu a spoustu benefitů.
Budete mít na starost výrobní proces na naší lisovně  Ohlídáte si efektivitu, produktivitu a kvalitu výroby  Pomůžete zavádět nová zařízení a technologie do výroby

Požadujeme

VOŠ/VŠ technického směru (procesy, strojírenství atp.)  Mírně pokročilá Aj  Znalost principů štíhlé výroby (Lean, 5S apod.) je bonus  Praxe se hodí, ale oceníme i absolventa

Nabízíme

Mzda až 45 tisíc  5 týdnů dovolené  Skvělý přátelský tým lidí  Příspěvek na dopravu  Příspěvky na firemní stravování  MultiSport karta  Jazykové vzdělávání přímo ve firmě a zdarma  Zvýhodněné mobilní tarify  V případě absolventa – mentor, který se o vás postará
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl