Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní manažer (80-105.000)

referenční číslo: 39890 | aktuálnost: 20.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste srdcem i duší technický typ? Považujete se za rozeného manažera a máte potřebnou praxi? Komunikujete často anglicky? Ano? Tak to není nad čím váhat! Zúčastněte se výběrového řízení na pozici:

PROCESNÍ MANAŽER (80-105.000)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za výrobu ve výrobní divizi
  • Vedení a motivace pracovníků, nastavování cílů a odpovědnost za jejich plnění
  • Organizace a koordinace zakázek ve výrobě
  • Zavádění nástrojů štíhlé výroby ke zvyšování celkové produktivity
  • Zodpovědnost za kvalitu výroby a dodržování výrobních procesů

Požadujeme

  • 5 let praxe na vedoucí pozici ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost metod a nástrojů Lean Managementu
  • Výhodou budou znalosti nástrojů kvality (FMEA, APQP)

Nabízíme

  • Možnost dalšího rozvoje ve významné nadnárodní společnosti
  • Práci v moderním prostředí
  • Možnost občasného HO
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Příspěvky na stravování
  • Roční bonusy
  • Lokalita: Chomutov

Mzda: 80 000 - 105 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství