Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr / Technolog s AJ - lisovna / vsetínsko

referenční číslo: 41258 | aktuálnost: 07.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Otevírá se možnost pro KOORDINÁTORA VÝROBNÍHO INŽENÝRSTVÍ. Pozice vhodná pro zapáleného Technology, který bude v kooperaci s Procesním inženýrem a Kaizen specialistou. Hledáme kandidáta, který má zkušenosti s LISOVNY a zná technologii lisování kovů (nikoliv plastů). Znalosti ze svařovny (bodové/robotické) oceníme také. Na pozici je nezbytná alespoň komunikativní AJ. Těším se na CV!
  Optimalizace procesů, zavádění úspor a technických zlepšení do výroby Podpora při náběhu nových projektů (projekty nových lisů apod.)  Komunikace s vývojovým centrem v Německu - nutná komunikativní AJ Zajistit aktualizaci technické dokumentace výrobků a procesů s následnými kritickými analýzami

Požadujeme

SŠ technického zaměření - strojírenství  Silná orientace ve strojích pro lisování Zkušenosti z prostředí Lisovny výrobního provozu  Praxe procesního inženýra/ technologa strojírenské výroby Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni Flexibilní člověk s technickým myšlením ochotný aktivně se podílet na nových projektech a řešeních Komunikativní a otevřený kandidát učit se nové věci

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení 13. plat Příspěvek na penzijní připojištění Možnost profesního růstu Práce v nadnárodní společnosti Příspěvek na dopravu Zajištění závodního stravování nebo možnost stravenkového paušálu, firemní akce, atd.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 43 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl