Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr s vyhláškou č.50§6

referenční číslo: 19700 | aktuálnost: 10.12.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vyhlášku č. 50§ min. 6 a praxi ve výrobní společnostech alespoň 3 roky? Máte zkušenosti v oblasti elektrotechniky a chcete je uplatnit v příjemném rodinném prostředí? Pro společnosti sídlící v Chomutově, hledáme PROCESNÍ INŽENÝRY S VYHLÁŠKOU Č. 50§6.

Náplň práce

  • Navrhování nevhodných výrobních úseků k inovaci
  • Vytváření pracovních instrukcí pro jednotlivé úseky
  • Testování a výroba kabelových svazků
  • Sledování, vyhodnocování parametrů, implementace změn
  • Optimalizace procesů ve výrobě

Požadujeme

  • Vyhlášku č. 50§6 a vyšší
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání se zaměřením na elektro
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Praxe na obdobné pozici 3 roky
  • Základní znalost technologie řezaní, odizolovaní, smršťovaní a letování

Nabízíme

  • Možnost Home Office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy
  • Cestování v rámci pozice
  • Lokalita: Chomutov

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika