Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr - nové projekty | olomouc| až 65 000 Kč

referenční číslo: 12-10-400430 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš SŠ vzdělání technického směru a zkušenosti se zaváděním nových výrobků do výroby? Komunikace v angličitně ti nedělá problém?

Tak se mi ozvi!

Náplň práce:
- řízení a zavádění nových výrobků do sériové výroby
- zajištění testovací fáze, její dokumentace a vyhodnocení
- spolupráce s oddělením kvality
- pravidelná validace a vyhodnocování vyrobitelnosti produktu
- spolupráce s ostatními odděleními a pobočkami v zahraničí

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti z obdobné pozice
- znalost AJ alespoň na úrovni B2
- znalost nástrojů kvality (APQP, FMEA, Control Plan, Process Flow)

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- roční bonus
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dojíždění
- občasný home office

Mzda: 60 000 - 65 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Olomouc, Olomouc,

Region: Olomoucký kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita