Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr montážní linky - 13. plat!

referenční číslo: 42326 | aktuálnost: 22.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste procesní inženýr, který se pohybuje v automotive jako ryba ve vodě? Pak hledáme právě vás a ráda se s Vámi pobavím nad detaily pracovní pozice. Těšte se na atraktivní mzdu, partu prima kolegů a příjemné pracovní prostředí.
Podpora stávajících procesů i nových projektů v montáži filtrů pro automobilový průmysl Aktualizace technické dokumentace (PFMEA, flow chart, pracovní instrukce aj.) Spolupráce s výrobou, kvalitou a dalšími odděleními při odstraňování problémů na linkách a hledání řešení Spolupráce s centrálou při vývoji nových projektů Identifikovat způsoby jak snížit výrobní náklady (Lean six sigma) Sledovat schopnost procesu a jeho spolehlivost

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici min. 2 roky v montážním výrobním provoze automobilového sektoru Znalost Lean Manufacturing, P-FMEA Znaost AJ (B1-B2), skoro denní využití Technické vzdělání Samostatnost, pečlivost Ochota spolupráce na projektech

Nabízíme

Atraktivní mzda 13. plat Týden dovolené navíc Flexibilní pracovní doba Cafeterie Stravenky Příspěvek na penzijní připojištění Moderní prostředí s technologií na špičkové úrovni Příjemný kolektiv Skvělá dostupnost (i MHD)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl