Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr junior (35 - 43.000 KČ)

referenční číslo: 35604 | aktuálnost: 21.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství? Zajímáte se o procesní inženýrství a rádi stále něco zlepšujete? Máte anglický jazyk na úrovni, která vám umožní komunikovat denně? Skvělé! Pošlete mi svůj životopis a pracujte v prosperující výrobní společnosti jako:

PROCESNÍ INŽENÝR JUNIOR (35 - 43.000 KČ)

Náplň práce

  • zajištění plynulosti pracovního procesu
  • práce na zlepšování výrobního procesu
  • návrhy layoutů
  • návrhy a zavádění nových procesů do výroby
  • práce s procesní a technickou dokumentací
  • komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme

  • min SŠ vzdělání technického směru
  • min. roční praxe na obdobné pozici
  • znalost metod štíhlé výroby (FMEA, Flowchart, SPC, ...)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • chuť se rozvíjet v nadnárodní spoelčnosti
  • spolehlivost, zodpovědnost a schopnost se rychle adaptovat

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • bonusy a prémie
  • roční úprava platů o inflaci
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravu, dojíždění i pojištění
  • notebook, telefon
  • firemní akce
  • závodní stravování a další..
  • lokalitu Žďár nad Sázavou

Mzda: 35 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství