Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář projektů s autocad + AJ

referenční číslo: 39889 | aktuálnost: 28.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Nadnárodní strojírenská společnost hledá kolegy na pozici PŘÍPRAVÁŘ PROJEKTŮ S CAD A AJ?

Jste zapálený do techniky a ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Náplň práce

  • příprava a kalkulace projektů, časového harmonogramu
  • spolupráce s nákupním oddělením při zajišťování subdodávek v rámci projektu
  • spolupráce s konstrukčním oddělením při tvorbě technického řešení
  • komunikace se zákazníky, subdodavateli během přípravy projektů

Požadujeme

  • vzdělání technického směru (strojí výhodou)
  • znalost a zkušenost s AUTOCAD podmínkou (3D výhodou)
  • znalost výkresové dokumentace
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni podmínkou
  • zkušenost s MS Project a SAP výhodou
  • odolnost proti stresu
  • základní orientace v normách
  • ŘP. sk. B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • práce v příjemném a přátelském kolektivu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • po zapracování, dle výkonu 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • služební notebook a telefon
  • stravenkový paušál

Lokalitu: Ústí nad Labem

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství