Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář do výroby (vhodné pro absolventy 25.000 KČ + příplatky)

referenční číslo: 44499 | aktuálnost: 28.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš čistou a pohodovou práci? Zvládneš základní práci s PC a nevadí ti směny? Tak nás neváhej kontaktovat.

Náplň práce

  • Příprava surovin do výroby
  • Měření parametrů (teplota, viskozita a jiné)
  • Obsluha systémů přípravny, doplňování surovin a sledování plánu

Požadujeme

  • Minimálně SOU nejlépe technického směru
  • Fyzická zdatnost
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Praxe v automotive pro Vás bude výhoda

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Dvě mzdy navíc
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na dopravu, školku, rekreaci
  • Dotované obědy
  • Další nadstandartní odměny a bonusy
  • Místo výkonu práce okres Nymburk

Mzda: 24 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba