Typ nabídky

Minimální mzda

Právník se zaměřením na obchodní právo

referenční číslo: 45032 | aktuálnost: 08.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost, jenž dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií, hledám firemního právníka se zaměřením na obchodní právo.
správa vlastní zajímavé a dynamické právní agendy s primárním zaměřením na obchodní právo podpora top-managementu při formulování klíčových obchodních rozhodnutí zodpovědnost za právní agendu společnosti v oblasti obchodního práva, příprava a vyjednávání smluv právní podpora obchodního oddělení

Požadujeme

VŠ vzdělání zkušenosti v advokacii či jako firemní právník nejméně po dobu 5 let samostatnost, svědomitost, pečlivost a smysl pro detail dobrou znalost občanského a obchodního práva zkušenosti s energetický prostředím nebo M&A výhodou

Nabízíme

práci v pohodovém pracovním kolektivu (menší pracovní tým) flexibilní pracovní doba (v pátek zkrácená pracovní doba do 13:30) atraktivní benefitní rozpočet na kulturu, sport, zdraví, dovolenou a další příspěvek na stravování a možnost stravování přímo v místě pracoviště moderní a příjemné pracoviště v Praze u metra B - Můstek zvýhodněné mobilní volání a internet v mobilu (i pro rodinné příslušníky) 5 týdnů dovolené mimořádné odměny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa