Typ nabídky

Minimální mzda

Právník/právnička

referenční číslo: 63861197c2e65d63ca0f7de3 | aktuálnost: 29.06.2023

Statutární město Ostrava – magistrát

Statutární město Ostrava vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa v rámci Magistrátu města Ostravy č. 81/2022

Náplň práce

zabezpečování právních služeb orgánům města a jednotlivým odborům magistrátu; právní posouzení, případně příprava návrhů právních předpisů města; zpracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek a stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů v podmínkách statutárního města Ostravy; právní porada při uzavírání závazkových a jiných smluvních vztahů včetně zpracování stanoviska

Požadujeme

orientace v právních předpisech na úseku soukromého a veřejného práva (zejména občanský zákoník, zákon o obcích, zákon o obchodních korporacích, zákon o zadávání veřejných zakázek); komunikační znalost jednoho cizího jazyka

Požadovaná kvalifikace

vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu – obor právo a právní věda

Přihláška do výběrové řízení a kompletní informace o nabízené úřední pozici

Do výběrového řízení je nezbytné zaslat písemnou přihlášku. Kompletní informace k nabízené pracovní pozici, včetně přihlášky, najdete zde: https://fajnovepracoviste.cz/pravnik-pravnicka-6/

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Prokešovo náměstí 1803, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa, Státní, veřejná správa

Profese: úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní školka, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Vhodné pro: OZP - s docházením