Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník zákaznického servisu s angličtinou

referenční číslo: 42243 | aktuálnost: 14.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodní společnosti, která má výsadní postavení na trhu spojovací techniky, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na oddělení zákaznického servisu. Hledáme někoho, kdo má v zákaznickém servisu praxi, kdo je komunikativní a domluví se i anglicky (zejména s kolegy z nákupu ve Švýcarsku). Jste to Vy, koho hledáme?
Správa společného e-mailu zákaznického servisu Komunikace s přidělenými zákazníky (převážně z ČR a SK) Zpracovávání objednávek a zadávání do ERP systému Spolupráce s oddělením nákupu ve Švýcarsku Spolupráce s obchodním oddělením Příprava nabídek

Požadujeme

Minimálně SŠ vzdělání (ideálně ekonomický nebo technický směr) Výhodou je praxe na obdobné pozici Angličtina alespoň na úrovni B2 (komunikace s kolegy ze zahraničí) Dobrá znalost MS Office Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Roční bonus Nástup ihned Flexibilní pracovní doba Home office 5 týdnů dovolené 2 sick days za pololetí Stravenkový paušál Příspěvek na vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ostatní