Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník výroby - ohýbačka (25-35.000 Kč)

referenční číslo: 32623 | aktuálnost: 22.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat v příjemném kolektivu s fajn vedoucím se smyslem pro humor? Jste manuálně zručný a už jste se někdy setkal s nějaký CNC strojem (ohýbačka, frézka, lis a další)? Pak jste náš člověk.

Mezinárodní společnost s fajn kolektivem hledá nového člena týmu na pozici:

PRACOVNÍK VÝROBY - OHÝBAČKA (25-35.000 Kč)

Náplň práce

  • jednoduché nastavení ohýbacího stroje
  • ohýbání plechů a jiných kovových dílců (ne více než 2 t denně)
  • práce s ručním nářadím, když není zrovna stroje třeba
  • balení a finální kontrola výrobku

Požadujeme

  • min. SOU vzdělání
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • když budete mít praxi s CNC stroji, tak jenom plus
  • smysl pro humor a ochotu pracovat ve dvou směnném provozu

Nabízíme

  • příjemný kolektiv, který si vychází vstříc
  • zajímavé mzdové ohodnocení + prémie
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • cafeterie
  • parkování u firmy (auta, kola)
  • spousta dílčích příspěvků
  • stravování na pracovišti + stravenky
  • možnost nástupu ihned
  • místo pracoviště: Hradec Králové

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba