Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník ve slévárně: až 42 000 Kč

referenční číslo: 41936 | aktuálnost: 12.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přijmeme pracovníky do slévárny v oblasti automotive do Pardubic ve Starých Čivicích.  Jedná se o práci ve směnné provozu: 8 hodinové směny (ranní, odpolední, noční) - není to Po-Pa: směny zasahují i do víkendu.
obsluha nízkotlakých licích strojů výroba kol ze slitin lehkých kovů kontrola odlitků evidence vyrobených kol čištění a údržba licích strojů

Požadujeme

dobrý zdravotní stav manuální zručnost zkušenosti ve strojírenství výhodou ochota pracovat ve směnném provozu práce je vhodná pro muže

Nabízíme

práci v moderním prostředí týden dovolené navíc 13. plat  stravenky práci na hlavní pracovní poměr servis koordinátora
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl