Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník technické kontroly

referenční číslo: 1606600589 | aktuálnost: 25.12.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, výrobce kompozitních dílů pro letecký průmysl s klientelou, jako je Airbus, Airbus Helicopters, Agusta Westland, Korean Air nebo Daher Aerospace, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník technické kontroly.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řízení analýzy kořenových příčin neshodných výrobků a spolupráce při tvorbě nápravných opatření, vyhodnocení efektivity opatření
  • Provádění statistických analýz – sledovaných hodnot z výrobního a inspekčního procesu
  • Organizování školení a výcvik personálu
  • Spolupráce při řízení dodavatelů – pravidelné komunikace s dodavateli kooperací v oblasti kvality
  • Komunikace se zákazníky při řešení reklamací
  • Provádění interních auditů výrobních procesů
  • Monitorování a vyhodnocování parametrů pracovního prostředí
  • Příprava na zákaznické audity
  • Technická kontrola výrobků

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi na pozici kontroly kvality
  • Praxe na pozicích v kvalitě ve výrobní firmě – výhodou
  • Znalost AJ písemnou formou – čtení dokumentace, psaní e-mailů zákazníkům, dodavatelům
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Pokročilejší znalost Excelu – tabulky, vzorce
  • ŘP sk. B - výhodou
  • Aktivní přístup, systematičnost, důslednost, schopnost určit si priority

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání na HPP u stabilní a rostoucí české společnosti v atraktivním oboru
  • Zajímavou mzdu na základě dosažené kvalifikace
  • Měsíční bonusy k výplatě
  • Možnost profesního i kariérního růstu a postupu
  • Kontakt s TOP zákazníky v oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • 2x 15 minut přestávka navíc
  • Zaměstnavatelem hrazené odborné vzdělávaní
  • Nástup: ihned nebo dle dohody
  • Pracoviště: Praha-Letňany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: revizní technik, kontrolor, pracovník výzkumu a vývoje, kvalitář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání