Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník skladu

referenční číslo: 1606980716 | aktuálnost: 03.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z předních světových distributorů v oblasti fotovoltaiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník skladu.

Náplň práce:

  • Kontrola zboží, přijímaného a vydávaného ze skladu dle dodacích listů a dalších doprovázejících dokumentů
  • Chystání zboží k přepravě k zákazníkům (vychystání ze skladu, balení, expedice)
  • Chystání zboží zákazníkům pro osobní odběr
  • Kontrola označení zboží v průběhu jeho skladování
  • Spolupráce s oddělením nákupu/prodeje (např. reklamace, vratky, …)
  • Zadávání balíků pro expedici do počítače
  • Ukládaní skladových zásob podle zavedeného systému
  • Obsluha a údržba VZV
  • Spolupráce na inventurách

Požadujeme:

  • Min. vyučení
  • Znalost práce na PC
  • Praxe ve skladu - výhodou
  • Zkušenosti s manipulací s VZV – výhodou
  • Řidičské oprávnění skupiny B – výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
  • Základy angličtiny – výhodou
  • Ochotu učit se

Nabízíme:

  • Práci na HPP ve stabilní české firmě
  • Dlouhodobý pracovní poměr
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Měsíční odměny z obratu při plnění a překročení plánu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, po odpracování 2 let navýšení na 6 týdnů
  • Po odpracování 2 let nárok na příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Možnost využít firmou hrazené odborné nebo jazykové vzdělávání
  • Kompletní zaškolení do problematiky produktu
  • Teambuildingové akce
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy
  • Pracoviště: Brno – Líšeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 29 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: logistik, skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce