Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník pro montáž autosedaček - ubytování zdarma!

referenční číslo: 42391 | aktuálnost: 11.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete se podílet na výrobě automobilových sedadel? Právě teď hledáme vhodné kandidáty! Přidejte se k nám do týmu na montáž autosedaček. Ubytování vám zajistíme, a dokonce i zaplatíme celé.
* výroba autosedaček

Požadujeme

* ochota pracovat ve 3 směnném provoze
* není potřeba vyučení v oboru - zaučíme vás!
* pečlivost, pozornost
* manuální zručnost

Nabízíme

* osobní ohodnocení a týmový bonus * příplatky za přesčasy a svátky * příplatky za noční a odpolední směny (35 Kč za noční směnu a 10 Kč za odpolední) * stravenky vám zadotujeme 100 Kč / směna * UBYTOVÁNÍ ZDARMA!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba