Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník péče o vozy - Praha - nástupní mzda až 34 000 Kč

referenční číslo: A11390 | aktuálnost: 26.10.2023

AURES Holdings a.s.

Zapojte se do našeho týmu podpory prodeje, protože u nás na každém členu týmu záleží. Můžete se posouvat po kariérním žebříčku a časem se vypracovat například na prodejce nebo výkupčího.

Náplň práce

* Manipulace s vozy na prodejní ploše a jejich doplňování
* Označování vozů informačními cedulemi
* Přeprava vozů mezi pobočkami
* Základní údržba vystavených vozů
* Péče o prodejní plochu

Požadujeme

* Zájem o práci s automobily
* Řidičský průkaz sk. B podmínkou
* Ochotu pracovat ve venkovních prostorech

Nabízíme

* Mzdu až 34 000 Kč
* Bonusy za dobře odvedenou práci
* Plné zaškolení
* Smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
* Možnost profesního růstu

Benefity pro naše zaměstnance:
- Slevy na nákup firemních produktů a služeb (automobil, pojištění, financování vozu, GPS, navigace a další)
- Možnost pravidelně využívat automyčku pro soukromé účely
- Slevy pro sportovně založené – Multisport karta
- Zvýhodněné firemní telefonní tarify pro soukromé účely
- Autoškola a kondiční jízdy za zvýhodněné ceny
- Právní poradna
- Slevy u firemních partnerů na služby, produkty a sportovní a kulturní akce

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Sleva na firemní výrobky/služby

Vhodné pro: Absolventy