Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník mycího stroje (29 - 31 000 Kč)

referenční číslo: 41949 | aktuálnost: 25.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš již praxi z výroby a orientuješ se ve výkresové dokumentaci? Chceš mít jednoduchou práci a nevadí ti, že se u ní malinko zacákáš? Jsi ochotný pracovat na 2 směny? ANO? Pak hledáme právě tebe! Staň se naším kolegou a zašli nám svůj Životopis!

Náplň práce

  • Obsluha mycího zařízení, malinko se u toho občas namočíš
  • Vychystávání materiálu
  • Kontrola kvality
  • Jednoduchá administrativa

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Praxe z výroby - podmínkou!
  • Ochota pracovat na 2 směny (ranní/odpolední) 8 hodin.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Odměny/Prémie
  • Benefitní karta
  • Příspěvek na penzijko
  • Svozový autobus
  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Mzda: 29 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba