Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník laboratoře

referenční číslo: 44968 | aktuálnost: 08.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi absolventem chemického, farmaceutického či potravinářského oboru a hledáš místo, kde si doplníš požadovanou praxi? Nebo si nadšenec s alespoň krátkou praxí? Máš motivaci a chuť se dále vzdělávat? Tak se ukaž! Pošli svůj životopis. Hledáme juniory i zkušené seniory. Místo výkonu práce: Vysoké Mýto Pozice je vhodná i pro absolventy
provádět chemicko-fyzikální zkoušky spojené se vstupní, mezioperační a výstupní kontrolou produktu provádět chemicko-fyzikální zkoušky stabilitních studií produktu připravovat vzorky pro HPLC analýzu a provádět vyhodnocení výsledků zajišťovat zadávání výsledků do informačního systému SAP vést řádnou dokumentaci o všech provedených odběrech a zkouškách podílet se na tvorbě předpisové dokumentace a pracovních návodů spolupráce na zajištění chodu laboratoře

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání chemického, farmaceutického, přírodovědného nebo potravinářského směru praxe v laboratoři výhodou, nikoliv však podmínkou znalost práce na PC znalost AJ - mírně pokročilá

Nabízíme

práci ve stabilním týmu cafeterie kompletní zaškolení flexibilní pracovní doba 5 týdnů volna dotované stravování příspěvek na dopravu 1400 Kč příspěvek na penzijko firemní telefon, možnost osobního růstu a rozvoje vzdělávací kurzy a školení přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Řemesla, výroba, Věda a výzkum, Výroba, průmysl