Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Podpora oddělení nákupu (příležitost i pro juniory, Plzeň)

referenční číslo: 50208 | aktuálnost: 04.12.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Podpora oddělení nákupu (příležitost i pro juniory, Plzeň)

Náplň práce

Chcete být součástí velice úspěšné firmy s dlouholetou historií?
Zajímala by vás práce v oblasti nákupu a domluvíte se německy?
Hledáte práci přímo v Plzni?

Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás! Prosím, zašlete nám váš životopis. Pozice vhodná i pro absolventy.
Komunikace a jednání s dodavateli (převážně německy - telefonicky i emailem) Analýza cen a zajištění objednávek materiálu Správa reklamací a změn v programu SAP, zajištění včasného dodání objednávek, monitorování stavu zásob Spolupráce s dalšími odděleními v ČR i zahraničí

Požadujeme

Středně pokročilá znalost německého jazyka (budete denně komunikovat s dodavateli) Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou Ochotu dále se vzdělávat Praxe v oddělení nákupu velkou výhodou (vhodné i pro absolventy)

Nabízíme

Týden dovolené navíc Možnost práce na home office Flexibilní zkrácená pracovní doba (38,5h/týdně) Nové moderní pracovní prostředí Profesní i osobnostní vzdělávání Závodní stravování/stravenky Bonusy ke mzdě Příspěvek na penzijní pojištění Možnost jazykových kurzů v rámci pracovní doby
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek