Typ nabídky

Minimální mzda

Podpora HR oddělení s NJ

referenční číslo: 9-14-399878 | aktuálnost: 04.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte výbornou znalost německého jazyka a láká Vás práce v oddělení HR? Tak teď je ta správná chvíle využít tuto nabídku.

Na pozici podpory HR oddělení budete mít na starosti:

- denní komunikaci s německými kolegy a jejich podporu v oddělení HR
- školení nových a stávajících zaměstnanců
- příslušnou dokumentaci zaměstnaneckých složek
- vedení docházky zaměstnanců v interním systému

Požadujeme

- min.SŠ vzdělání
- německý jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace
- zkušenosti s administrativou v HR výhodou
- MS Office na uživatelské úrovni
- proaktivní přístup

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- zkrácený pracovní týden
- možnost částečného úvazku
- dotované stravné ve firemní kantýně (široký výběr jídel)
- příspěvek za doporučení nového kolegy až 90 000 Kč
- příspěvky na volnočasové aktivity a zdraví až 10 000 Kč ročně
- jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
- firemní akce a teambuildingy během roku
- příspěvek na penzijní pojištění 12 000 Kč ročně

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Plzeň-Město, Pilsen,

Region: Plzeňský kraj, Česká republika

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy