Typ nabídky

Minimální mzda

PLC programátor Praha-východ (70-90.000 Kč)

referenční číslo: 36338 | aktuálnost: 02.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímáte se o průmysl 4.0, průmyslové roboty, případně i kamerové systémy? Máte již zkušenosti s PLC programováním (ideálně Siemens)? Občas něco probrat v angličtině se zahraniční centrálou vám nedělá problém?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

PLC PROGRAMÁTOR Praha-východ (70-90.000 Kč)

Náplň práce

  • programování výrobních PLC zařízení značky Siemens
  • pravidelná kontrola a údržba elektrických řídících systémů (HW, SW)
  • zajištění bezproblémového chodu linek
  • tvorba standardů pro nové stroje
  • nastavování nových funkcí u výrobních strojů
  • spolupráce s dalšími odděleními
  • podílení se na nových projektech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (občasná komunikace se zahraniční centrálou)
  • znalost PLC zařízení Siemens
  • zájem o průmysl 4.0

Nabízíme

  • roční odměny
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Stará Boleslav

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství