Typ nabídky

Minimální mzda

Plant Controller se služebním automobilem

referenční číslo: 37278 | aktuálnost: 17.07.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením finančního úseku? Rád mluvíte anglickým jazykem a máte ho na komunikativní úrovni? Chcete získat ke své práci služební automobil ve rámci benefitů? Máte dobré organizační schopnosti? Tak čtěte dále.
řízení finančního úseku vytváření plánů a analýz výsledků hospodaření závodu vypracování  a zpracování finačních výkazů- v rámci finanční uzávěrky denní spoluprace s úsekem s výpočetní technikou, auditory, finančními a daňovými orgáný státní správy posuzování plánů výroby, výrobních kapacit, obchodního obratu, financí, nákladů a hospodářského výsledku evidence v rámci závodu a schvalování výsledků inventarizace zodpovědnost za správnost účetnictví a spravnou tvorbu výkazů vedení a kontrola činnosti podřízených zaměstnanců - tým o 4 zaměstnancích kontrola nákladovosti firmy a peněžních toků kontrola včasnosti a správnosti plateb závodu zodpovědnost za vedení adaptačního procesu nově nastoupených zaměstnanců na finanční oddělení

Požadujeme

SŠ vzdělání  praxe v controllingu - alespoň 2 roky znalost angličtiny na komunikativní úrovni- denně budete komunikovat cizím jazykem řídící schopnosti a dobrá organizace

Nabízíme

služební automobil bonusy k výplatě  příspěvek na dovolenou  příspěvek na penzijní připojištění  příspěvek na dojíždění do zaměstnání závodní stravování zdarma 25 dní dovolené jazykové kurzy a další vzdělávání  firemní akce   práce v mezinárodním prostředí možnost denně využívat cizí jazyky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management