Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač logistiky a materiálu (od 45.000 Kč)

referenční číslo: 43708 | aktuálnost: 16.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání ekonomického nebo technického zaměření? Máte praxi s analýzou a plánováním zásob? Umíte anglicky na pokročilé úrovni a jste otevřeni novým výzvám? V tomto případě hledáme právě VÁS!
Nadnárodní společnost hledá kolegu na pozici:

PLÁNOVAČ LOGISTIKY A MATERIÁLU (OD 45.000 KČ)

Náplň práce

  • Budete analyzovat zásoby materiálu a logistiky
  • Komunikovat s ostatními závody ohledně strategií
  • Připravovat a analyzovat data
  • Pracovat se systémem SAP
  • Aktualizovat postupy pro řízení skladu a zásob
  • Pracovat v MS Office
  • Komunikovat v anglickém jazyce

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Praxe s analýzou dat
  • Znalost materiálové analýzy
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Pokročilou znalost MS Office, zejména Excel
  • Znalost SAP systému

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy
  • Roční bonusy
  • Kafeterie
  • Lokalitu: okres Karviná

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika, Doprava, logistika, Řemesla, výroba