Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač kvality - nové projekty

referenční číslo: 42097 | aktuálnost: 17.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte nové zaměstnání se zaměřením do kvality? Oblast zákaznické kvality je vám blízká? Jste člověk technického zaměření a ovládáte anglický nebo německý jazyk slovem i písmem?  Tak hledáme právě vás. Pokud se chcete o pracovní nabídce dozvědět více, neváhejte a zašlete nás svůj životopis.
vyřizování reklamací směrem k zákazníkům  práce v projektovém týmu - operativní a nápravná opatření v kvalitě návštěva zákazníků koordinace jednotlivých aktivit v průběhu projektů reporting - interní i externí rozvoj aktivit dle norem IATF

Požadujeme

minimálně středoškolské vzdělání - technického směru výhodou komunikativní angličtina, německý jazyk bude výhodou pokročilejší znalost Excelu, SAP - výhodou znalost norem VDA 6, IATF 16949

Nabízíme

13 a 14. plat příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění a ŽP příspěvek na vzdělání a na jazykové kurzy flexibilní pracovní doba  dotované závodní stravování ve firemní kantýně 25 dní dovolené sick days jazykové kurzy v rámci pracovní doby smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management