Typ nabídky

Minimální mzda

Personalista/tka - náborář/ka

referenční číslo: 41960 | aktuálnost: 07.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme otevřeni všem kandidátům, které oblast HR zajímá. Můžete být i absolvent, pokud jste přesvědčeni, že je pro Vás personalistika ta pravá! Vítáme však i kandidáty se zkušenostmi v HR, bankovnictví, zákaznickém servisu, administrativě atd… Pokud hledáte práci, v níž budete mít možnost denně komunikovat se zajímavými lidmi, propojovat kandidáty se zajímavými pracovními příležitostmi a rozvíjet své dovednosti v oblasti HR a náboru, je tato nabídka určená právě Vám! Dáme Vám možnost se spoustu věcí naučit a do budoucna i jasný kariérní plán s prakticky neomezenými možnostmi.
komunikace s klienty (zaměstnavateli) a kandidáty (uchazeči o zaměstnání) vedení osobních pohovorů a klientských jednání participace na zajímavých projektech u klientů světových značek aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pracovních portálech, v databázích a sociálních sítích

Požadujeme

hledáme aktivního, samostatného člověka, který je rád v kontaktu s lidmi, má kreativní mysl a nechybí mu cit pro sladění ideálního kandidáta s tou pravou pracovní příležitostí proklientský přístup a obchodní duch je též nezbytnou podmínkou! velmi vítáme předchozí zkušeností v oblasti služeb, obchodu či rozvíjení vztahu s klienty  řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

25tis. – 30tis. základní mzda až 80tis. odměny k základní mzdě (průměrná provize personalistů Plzeňské pobočky činí cca 40tis.) hlavní pracovní poměr, po 1. roce na dobu neurčitou 25 dní dovolené, Home Office, 3 dny Sick Days, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky v hodnotě 100Kč, věrnostní odměny, cafeterie, Multisport karta, notebook, telefon k soukromým účelům, občerstvení na pracovišti práce v centru Plzně na nám. Republiky s výhledem na katedrálu sv. Bartoloměje propracovaný systém zaškolení, mentorování a následného vzdělávání firemní akce a dobrá káva samozřejmostí :-)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Personalistika, HR