Typ nabídky

Minimální mzda

PÁJEČ (34 - 35 000 Kč) + 13. plat

referenční číslo: 39765 | aktuálnost: 10.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracoval jsi někdy již s autogenní soupravou? Máš zkušenosti s pájením? Chceš pracovat s prima partou, kde se rádi zasmějeme? ANO? Pak nám pošli svůj Životopis!

Náplň práce

  • Budeš pracovat s autogenní soupravou
  • Pracovat dle technické dokumentace, neboj, všichni si pomáháme, takže ti budeme k ruce kdykoliv bude třeba :)
  • Páječka bude tvůj každodenní kámoš na pájení kovů

Požadujeme

  • Praxe s pájením
  • Orientace ve výkresové dokumnetaci
  • Znalost práce s autogenní soupravou
  • Ochota pracovat na ranní/odpolední směny, 8 hodin

Nabízíme

  • 13. plat
  • Pro šikulky kariérní růst :)
  • 5 týdnů dovolené
  • + 3 dny sickdays
  • Vzdělávací kurzy, díky kterým se můžeš dále stoupat
  • Flexipassy 500 Kč
  • Stravenky 750 Kč
  • Příspěvek na penzijko
  • Odměny/Prímie
  • Svoz firemním autobusem
  • Místo výkonu práce: Plzeň - město

Mzda: 34 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Automobilový průmysl