Typ nabídky

Minimální mzda

Ostraha objektů

referenční číslo: 6368c158cc87fd69140a5d67 | aktuálnost: 24.06.2023

INVESTMENT AGENCY s.r.o.

O nás
Kdo jsme? Jsme ryze česká bezpečnostní a facility agentura s mnohaletými zkušenostmi. Jsme tu pro Vás již od roku 2003, ale naši zakladatelé v oblasti bezpečnostních služeb působí již od roku 1994 – tehdy zejména na poli osobní ochrany. Právní konformita i dodržování striktních etických pravidel a diskrétnost jsou zaručeny. Chráníme zájmy našich klientů i jejich bezpečí. A to ve dne i v noci, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce.

Ochráníme vás i váš majetek 24/7.

Popis pozice:

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty
  • Evidence pohybu a návštěv
  • Obchůzková činnost
  • Práce na vrátnici
  • Zajišťování ostrahy objektu

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek ve výši 12 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu až 1 000 Kč
  • Kompletní uniformu zdarma
  • Příspěvek na pracovní obuv
  • Možnost zajištění zkoušek - osvědčení o profesní kvalifikaci - Strážný
  • Denní i noční 12h směny
  • Příjemné prostředí vrátnice a přátelský kolektiv
  • Možnost práce na zkrácený úvazek

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat
  • Komunikativnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Vhodné pro částečně invalidní důchodce

Místo pracoviště: PELHŘIMOV,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Bezpečnost, ostraha

Profese: odborný bezpečnostní pracovník, pracovník ostrahy

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - s docházením, OZP - tělesně postižený, OZP - jiné postižení