Typ nabídky

Minimální mzda

Oracle specialista - home office (75-125.000 KČ)

referenční číslo: 35575 | aktuálnost: 31.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s administrací databáze Oracle v rámci různých operačních systémů a chcete dále prohlubovat své znalosti v této oblasti? Máte komunikativní angličtinu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!

Stabilní a zavedená společnost hledá novou posilu do týmu na pozici:
ORACLE SPECIALISTA - HOME OFFICE (75-125.000 KČ)

Náplň práce

  • Poskytovat poradenství s Oracle Order Management Modules
  • Dohlížet na systémové změny související s nastavením a konfigurací aplikací
  • Účastnit se implementací EDI na evropské a globální úrovni
  • Vyvíjet testovací scénáře a testovací skripty
  • Školit kolegy, účastnit se projektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně v IT oblasti
  • Praxe minimálně 3 roky na podobné pozici
  • Zkušenost s Oracle Applications 12.1.x
  • Zkušenost s Oracle SQL
  • Anglický jazyk na úrovni B2/C1
  • MS OFFICE
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • HOME office 2-3 dny v týdnu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění
  • Možnost jazykových kurzů
  • Pružná pracovní doba
  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Mzda: 65 000 - 125 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - vývoj aplikací a systémů