Typ nabídky

Minimální mzda

Opravář kolejových vozidel - zámečník, strojní zámečník, opravář strojů a zařízení, opravář zemědělských strojů, elektromechanik (silno i slaboproud)

referenční číslo: B-2023-00438/01-80616 | aktuálnost: 17.02.2023

Tištěná inzerce - MF DNES

Náplň práce

Společnost LOKO TRANS s.r.o., se sídlem ve Střelicích u Brna, hledá do nové haly pracovníky na obsazení pracovní pozice:
Opravář kolejových vozidel
- zámečník, strojní zámečník, opravář strojů a zařízení, opravář zemědělských strojů, elektromechanik (silno i slaboproud).
Náplň práce:
Demontáže, opravy a montáže kolejových vozidel včetně celků.
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici prosím volejte sekretariát společnosti na tel. 547 250 176, případně zašlete e-mail na e-mailovou
adresu lokotrans@lokotrans.cz
Rovněž nás můžete navštívit na adrese Tetčická 887/2a, 664 47 Střelice a prohlédnout si provoz.

Požadujeme

Pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost.
Svářečský průkaz vítán (není podmínkou).
Řidičský průkaz sk. B vítán (není podmínkou).

Nabízíme

Stabilní pracovní zázemí.
Jednosměnný provoz (6:30 – 15:00, případně dle dohody).
Nástupní plat 28.000 – 32.000 Kč v závislosti na dovednostech a předešlých zkušenostech; úprava platu + pohyblivá složka po 3měs. zkušební lhůtě.
Firemní benefity.
Náborový příspěvek ve výši 40.000Kč (vyplacen po 6, resp. 12 měsících).

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství