Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby s nástupem do kmene

referenční číslo: 41127 | aktuálnost: 01.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme operátory výroby pro společnost, která se zabývá výrobou brzdových systému do aut – nástup je rovnou do kmene firmy! Hledáme operátory na tři oddělení – montáž, obrobna a slévárna.
Na oddělení montáže, budete kompletovat celé brzdy (vkládání šroubů, brzdových destiček/ hadiček do odlitku brzdy). Taky budete zadávat data do počítače, ale nejedná se o nic složitého. Na oddělení obrobny/CNC, budete pracovat u CNC strojů – založíte a vyjmete kus ze stroje a zkontrolujete, zda je vše, jak má být. Linka je plně automatická. Jedná se o jednoduchou manuální práci. Na oddělení slévárny, budete pracovat u tavicích/licích pecí, kde se odlévají kovové výrobky, dále na řezačkách nebo kontrole kvality.

Požadujeme

Ochota pracovat v nepřetržitém provoze Základní znalost práce na PC Fyzická zdatnost

Nabízíme

Mzda i s bonusy 30.000 - 40.000 Kč (dle pozice) Svozové autobusy z Polska – Żory, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Wodzisław Śląski Dotované obědy (35 Kč za celý oběd) Nástup ihned do KMENE Týden dovolené navíc Smlouva na HPP  Zázemí moderního provoz
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl