Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby - obsluha CNC stroje

referenční číslo: 42306 | aktuálnost: 26.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro firmu ve Starých Čivicích přijeme do kmenového stavu uchazeče na pozici: Kvalifikovaný operátor výroby. Jedná se o automotive.
operátorské práce ve výrobě obsluha výrobních linek  montáž a manipulace s tlumiči

Požadujeme

praxe na dělnické pozici ve výrobní firmě výhodou dobrý zdravotní stav SOU vyučení výhodou  přesnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Náborový příspěvek 20.000,-Kč Měsíční příspěvek na dopravu až 3.500,-Kč 5 týdnů dovolené po odpracovaném 1/2 roce Obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně Firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení Příspěvek 5% na penzijní připojištění po 1 odpracovaném roce Odměna za doporučení nového zaměstnance od 6.000,-Kč Zlevněné volání po odpracovaném roce Věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu Práci v kmenovém stavu firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba