Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby - náborový příspěvek 20 000 Kč

referenční číslo: 38864 | aktuálnost: 01.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nové kolegy na pozici Operátor výrobní linky, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující výrobní společnosti. Společnost se zabývá výrobou stavebních materiálů pro české i zahraniční klienty. Místo výkonu práce: Hradec Králové
práce na výrobní lince - 12 hodinové pracovní směny  práce na oddělení příslušenství - 8 hodinové směny  obsluha stroje na výrobu stavebního materiálu doplňování materiálu na linku spolupráce s kolegy

Požadujeme

manuální zručnost a šikovnost spolehlivost, zodpovědnost ochota pracovat na směny - 12 hodinové pracovní směny, či 8 hodinové pracovní směny

Nabízíme

5 týdnů dovolené náborový příspěvek 20.000 Kč stravenky - 90 Kč cafeterie, roční bonus až 18.000 Kč dobrá dostupnost z centra možnost dojíždět na kole i MHD
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl