Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby kabelů

referenční číslo: 42276 | aktuálnost: 25.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné zaměstnance na hlavní pracovní poměr do poctivé firmy z Velkého Meziříčí. Pokud máte zájem o zajímavou práci s možností karierního růstu, jste tu správně.
dohlížení na chod linky kontrolování nastavených parametrů

Požadujeme

vzdělání min. středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou časovou flexibilitu zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

průměrnou mzdu po zkušební době 32 – 38 000 Kč náborový příspěvek 20 000 Kč pro začátečníky nebo 50 000 Kč pro zkušené kabeláře docházkový bonus 2 000 Kč měsíčně stravenkový paušál 99 Kč za odpracovanou směnu bonus ve výši jedné měsíční mzdy ročně navíc + vánoční odměny každoroční navýšení mzdy příspěvek 4 000 Kč za rok na volnočasové aktivity příspěvek 800 Kč měsíčně na životní nebo penzijní pojištění odměny za pracovní výročí a při odchodu do penze šanci učit se na nových linkách a posouvat výše nebo pracovat v zahraničí kvalitní pracovní oblečení, které Vám vypere a opraví specializovaná firma možnost nákupu firemních akcií za velmi výhodných podmínek zastávku MHD přímo před firmou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl