Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výrobní linky

referenční číslo: 41925 | aktuálnost: 11.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme operátory do výroby automobilových filtrů v Uherské Brodě.
Výroba, montáž a komplementace kabinových filtrů do osobních a nákladních automobilů. Práce u montážních strojů.

Požadujeme

Ochota pracovat na směny.
Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme

Týden dovolené navíc. Dotované stravování přímo v areálu. Příplatky za směnnost a osobní příplatek. 13. mzda. Zdravotní bonus a možnost penzijního a životního připojištění.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba