Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/programátor lisu (30.000 KČ)

referenční číslo: 39737 | aktuálnost: 15.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš praxi ve výrobě, jsi zkušený operátor a nezalekneš se ani velkých strojů? Chtěl by ses někam posunout a zkusit si i programování? Nevadilo by Ti pracovat v nepřetržitém provozu na dvanáctky? Pak hledám právě Tebe! Pošli mi svůj životopis! Hledáme posilu na pozici

OPERÁTOR/PROGRAMÁTOR LISU (30.000 KČ)

Náplň práce

  • Obsluha transferového lisu
  • Postupné zaškolení se i na programování
  • Spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme

  • SOU ideálně technického/strojírenského zaměření
  • Praxi ve výrobě - ideálně operátor výroby, obsluha strojů
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat na dvanáctky

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení dle praxe
  • 25 dní volna
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Půlroční bonus
  • Příspěvek na ošatné ve výši 450Kč/měsíc
  • Příspěvek na hromadnou dopravu
  • Příspěvek na penzijko
  • Příplatek za noční již od 18:00
  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba