Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor ohraňovacích lisů

referenční číslo: 5-18-358681/JD | aktuálnost: 25.05.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

  • obsluha CNC stroje včetně seřízení
  • práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme

  • výuční list v oboru strojírenství výhodou, nikoliv podmínkou
  • znalost výkresové dokumentace

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * příplatek za odpolední směnu 12 Kč/hod * příplatek za noční směnu 14% * doplňková odměna od mistra až 3500 Kč/měsíc * docházkový bonus 1750 Kč/měsíc * dotované stravování * příspěvek na ubytování * pitný a vitamínový režim Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 31 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - prodej a služby