Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor lakovny / lakýrník, Olomoucko - náborový příspěvek

referenční číslo: 41851 | aktuálnost: 10.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Naše zakázky dynamicky rostou a proto hledáme nové kolegy pro práškovou lakovnu. Hodí se nám jak zkušený Lakýrník, tak šikovný kandidát na pozici Dělníka do lakovny, který bude zavěšovat díly do lakovací linky. Nejde o pásovou výrobu, žádné normy. Těšit se můžete na náborový příspěvek a mnoho dalšího.
Lakování dílů za pomocí práškové techniky, případně chystání materiálů, tedy navěšování dílů, pokud lakování není parketa přímo pro Vás.

Požadujeme

Manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci Praxe na pozici lakýrníka výhodou, uvítáme i kandidáty bez praxe s ochotou pracovat ve směnném provozu (vhodné pro absolventy)

Nabízíme

Dobré platové ohodnocení Příjemné a moderní pracovní prostředí Náborový bonus 10 000,- Kč Pracovní smlouvu na dobu neurčitou Stravenky v hodnotě 100,- Kč Firemní stravování – bohatý výběr jídel Spoustu dalších benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba