Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/kontrolor ve výrobě (28 000 Kč)

referenční číslo: 41407 | aktuálnost: 01.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš mít stabilní a jednoduchou práci? Přeješ si stoupat o kariérním žebříčku, ale nevadí ti začít od píky? Jsi ochotný pracovat na 3 směny? ANO? Pak chceme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis!

Náplň práce

  • Budeš provádět vizuální kontrolu výrobků
  • Obsluhovat výrobní stroj, buď jej zapneš/zastavíš
  • Pracovat s technickou dokumentací
  • Zabalíš výrobek a nalepíš na něj nálepku a to je vše :)

Požadujeme

  • SOU - obor u nás moc neřešíme :)
  • Pokud se orientuješ ve výkresové dokumentaci máš u nás rozhodně plus
  • Praxe z výroby vítána
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní, odpolední, noční) 8 hodin.

Nabízíme

  • Odměna 1 500 Kč měsíčně
  • Kvartální odměny od 2000 Kč
  • Stravenky od 700 Kč
  • Multisport karta 800 Kč
  • Pro šikulky kariérní růst :)
  • Dárkové balíčky
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Mzda: 27 000 - 28 500 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Řemesla, výroba, Automobilový průmysl