Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka výroby Přestanov - mzda 38.000 Kč

referenční číslo: 41266 | aktuálnost: 30.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci jako operátor/ka výroby v blízkosti Ústí nad Labem nebo Teplic? Nevadí vám práce ve třísměnném ani nepřetržitém provozu?   Zašlete nám váš strukturovaný životopis a nechte práci na nás.
práce na plně automatizovaných linkách vizuální kontrola výrobků práce ve stoje montáž výrobků na svěřeném úseku linky dle výrobní dokumentace

Požadujeme

čistý trestní rejstřík zkušenost z výrobního prostředí VÝHODOU dodržování pracovních postupů a standardů spolehlivost a dochvilnost smysl pro týmovost ochota práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Nabízíme

nástupní mzda 27.300 Kč příspěvek na dopravu 2.000 Kč docházkový bonus 1.000 Kč výkonnostní bonus až 6.000 Kč stravenky půlroční bonusy příspěvek na penzijní pojištění moderní a čisté pracovní prostředí skvělý kolektiv
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 26 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba