Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka výroby na 2 směny v Písku, mzda od 20 000 Kč

referenční číslo: 41529 | aktuálnost: 01.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nové kolegy/ně do elektrovýroby v Písku.
Pracujeme na 2 směny, přispíváme na dopravu, na stravu v závodní jídelně a pro zaměstnance pořádáme spoustu akcí.
Pracovní prostředí máme tiché, čisté, klimatizované, pracovní oděv se u nás nenosí.
Přidejte se k nám do týmu!
montáž elektrosoučástek, kontrola kvality, balení výrobků.

Požadujeme

manuální zručnost, zkušenosti z výroby výhodou, spolehlivost.

Nabízíme

práci na 2 směny v Písku, nástupní mzdu 18 000 Kč/měsíc, odměny, za odpolední směnu příplatek 10 Kč/hod., týden dovolené nad rámec zákona, příspěvek na stravu v závodní jídelně, kde denně vaří několik druhů jídel, příspěvek na dopravu, parkoviště pro zaměstnance, možnost účasti na různých sportovních, kulturních a společenských akcích pořádaných zaměstnavatelem.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba