Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka ve výrobě

referenční číslo: 42344 | aktuálnost: 02.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do elektrovýroby v Písku hledáme nové kolegy/ně na montáž součástek. Nabízíme práci na 2 směny (ranní a odpolední), případně jen na 1 směnu (odpolední).
– kompletace elektrosoučástek, – další práce ve výrobě.

Požadujeme

– manuální zručnost,
– jemná motorika,
– zkušenosti v elektrovýrobě výhodou.

Nabízíme

– základní mzdu 18 500 Kč/měsíc, – po zkušební době navýšení na 19 000 Kč/měsíc, – odměny až 3 000 Kč/měsíc, – za práci v odpolední směně odměna 30 Kč/hod. (možnost pracovat jen na odpolední směně), – pololetní prémie až 50 % z hrubé mzdy (vyplácené v červnu a v prosinci), – příspěvek na stravu 99 Kč/den - celá částka hrazená zaměstnavatelem, – příjemné, tiché a nové pracovní prostředí – bez nutnosti nosit pracovní oděv, – rodinné prostředí, – 5 týdnů dovolené, – možnost profesního a mzdového růstu (mentor pro zaučování nově nastupujících operátorů, leader linky, …), – 2 směny, případně možnost pracovat jen v odpoledních směnách, – parkoviště pro zaměstnance, – výborná dostupnost autobusy a MHD z Písku a celého Písecka + Strakonic.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 22 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba