Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka - obsluha stroje

referenční číslo: 38856 | aktuálnost: 23.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi manuálně zručný, nebojíš se obsluhovat jednodušší stroj a práce na 3 směny ti nevadí? Neboj se, nezkušené zaučíme, ale praxi z výroby vítáme. Hledáme kolegu do super kolektivu, pošli mi životopis a staň se jím právě ty.
Práce vhodná i pro ženy a absolventy.

Náplň práce

  • Obsluha stroje na tisk datametrických kódů
  • Vizuální kontrola tisku
  • Zadávání dat do PC a obsluha tiskárny
  • Doplňování barev
  • Zodpovědnost za kvalitu práce

Požadujeme

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje
  • Praxe z výroby - výhodou
  • Nebát se obsluhy jednoduchého stroje
  • Základy práce na PC
  • Manuální zručnost, pečlivost a chuť učit se
  • Ochota práce na 3 směny

Nabízíme

  • Nástupní plat 26 000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování v místní jídelně
  • Dotovaný automat na kávu a občerstvení
  • Nadstandardně proplácené přesčasy a příplatky za směnnost
  • Bonus za rychlé zaškolení
  • Vhodné i pro ženy a absolventy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba