Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor do lakovny, dobré platové podmínky, náborový příspěvek

referenční číslo: 42026 | aktuálnost: 14.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme šikovného operátora na lakovnu.
Příprava materiálu k lakování Zavěšování dílů do lakovací linky Práce na 3 směny

Požadujeme

Základní vzdělání Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

Zaškolení Příjemné a moderní pracovní prostředí Náborový bonus 10 000,- Kč 25 dní dovolené Pracovní smlouvu na dobu neurčitou Pracovní oblečení, ochranné pracovní pomůcky a pracovní obuv Stravenky v hodnotě 100,- Kč Dobré platové podmínky Firemní stravování – bohatý výběr jídel Spoustu dalších benefitů Nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Tvůrčí práce, kultura, umění