Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor CNC - vhodné i pro absolventy (30 - 35.000 Kč)

referenční číslo: 38569 | aktuálnost: 19.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat pro stabilní firmu? Máte praxi na podobné pozici nebo středoškolské vzdělání s technickým zaměřením? Pokud jste si odpověděli ANO, neváhejte a zašlete svůj aktuální životopis a reagujte tak na pozici.

Stabilní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

OPERÁTOR CNC - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha CNC strojů
  • Práce dle technické dokumentace
  • Práce s měřidly
  • Seřizování CNC frézky

Požadujeme

  • SŠ/SOU v technickém oboru
  • Vhodné i pro absolventy
  • Znalost práce s technickou dokumentací
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
  • Pracovní nasazení a chuť se v daném oboru zlepšovat

Nabízíme

  • Zázemí stabilní firmy
  • Třísměnný provoz
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Místo pracoviště: okres Třebíčsko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba